61 650 29 84
Hurtownia klimatyzacja wentylacja
Holder, 61-324 Poznań, ul. Sokalska 4
Menu Zamknij

Sieci handlowe

Wykonawstwo

Kompleksowa obsługa

Znając realia dzisiejszego rynku, doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważny jest dla Państwa zarówno czas poświęcany na organizację, jak i całkowity koszt  otwarcia każdego nowego obiektu w Państwa sieci. Wychodząc Państwu naprzeciw chcielibyśmy zaproponować współpracę dotyczącą dostawy i montażu oraz kompleksowej obsługi i serwisu urządzeń klimatyzacyjnych we wszystkich Państwa obiektach rozmieszczonych w  całej Polsce.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Dzięki takiemu rozwiązaniu zaoszczędzą Państwo przede wszystkim swój cenny czas na ciągłe poszukiwania nowych regionalnych firm instalacyjnych w różnych częściach Polski, jak i pozbędą się Państwo obaw co do jakości usług poszczególnych wykonawców. I dalej chyba to co najważniejsze… poprzez możliwości zaplanowania pewnej ilości dostarczanych do Państwa urządzeń klimatyzacyjnych w ciągu roku, jesteśmy w stanie wynegocjować specjalne ceny u producentów, a co za tym idzie zaproponować Państwu najniższą możliwą cenę urządzeń powiązaną z atrakcyjnym cenowo montażem. Do wyboru będziecie mieli Państwo kilkanaście marek urządzeń będących w naszej ofercie, od najtańszych i mniej znanych producentów do najdroższych i rozpoznawalnych na całym świecie liderów w branży.  

Profesjonalny serwis

Dysponujemy kilkunastoma sprawdzonymi ekipami montażowymi będącymi w ciągłym ruchu w różnych rejonach Polski, co sprawia że jesteśmy na każde Państwa zawołanie w przeciągu maksymalnie 24h. Dotyczy to zarówno montaży, jak i ewentualnych awarii w Państwa lokalach. Od tego momentu będziecie mogli spać Państwo spokojnie mając pewność, że bez znaczenia czy to drobna awaria w istniejącym lokalu czy poważny montaż w nowo otwieranym lokalu, sprawę załatwimy w mgnieniu oka.

Najlepsza oferta dla sieci handlowych

Ten profil działalności pozwala nam na obsługę większości ogólnopolskich sieci handlowych w temacie instalacji i obsługi urządzeń klimatyzacyjnych w nowopowstających lub w modernizowanych obiektach rozmieszczonych po całym kraju. Zapraszamy do współpracy