61 650 29 84
Hurtownia klimatyzacja wentylacja
Holder, 61-324 Poznań, ul. Sokalska 4
Menu Zamknij

Rooftopy z pompą ciepła chłodzone wodą Lennox Baltic

Udostępnij!
Cena netto od
Zadzwoń i zapytaj:
61 650 29 84
Rooftopy z pompą ciepła chłodzone wodą Lennox Baltic
Rooftopy z pompą ciepła chłodzone wodą Lennox Baltic

Rooftopy z pompą ciepła chłodzone wodą Lennox Baltic, producent: Lennox , model: Baltic WSHP

Dostępne modele:

Model
Moc chłodnicza (kW)
Moc grzewcza (kW) 
Baltic WSHP 045
46,8
55,3
Baltic WSHP 052
52,1
62,9
Baltic WSHP 057
59,6
73,3
Baltic WSHP 065
69,9
84,7
Baltic WSHP 075
82,9
98,2
Baltic WSHP 085
88,6
107,0


Systemy z pompami ciepła w pętli wodnej składają się z indywidualnych urządzeń kompaktowych, które transportują ciepło przez pojedynczą pętlę wodną. Każde urządzenie może być używane w trybie grzania lub chłodzenia przez cały rok, a temperatura pętli jest podtrzymywana przez zestaw kocioł/wieża lub pętlę z gruntowym wymiennikiem.

Rooftopy wodne firmy Lennox to urządzenia o najwyższej efektywności energetycznej dla skutecznej i komfortowej klimatyzacji w pojedynczych budynkach o dużej kubaturze.

  • Najwyższa efektywność dzięki technologii sprężarek spiralnych oraz zastosowaniu przyjaznego dla środowiska ziębnika R410A i wydajnych wodnych wymienników płytowych.
  • Seria rooftopów Lennox z pompą ciepła w pętli wodnej to najbardziej innowacyjny i elastyczny pod względem zastosowań sprzęt dla dużych zintegrowanych aplikacji komercyjnych: każde urządzenie jest niezależne od pozostałych i może być niezależnie sterowane.
  • Bardzo niska emisja hałasu, gdyż urządzenie nie ma wentylatorów zewnętrznych.
  • Zaawansowany sterownik CLIMATIC, zaprojektowany aby poprawić wydajność energetyczną i niezawodność. Sterownik działa w układzie master-slave i współpracuje z wieloma interfejsami komunikacyjnymi.
  • Ekonomiczna zwarta budowa, zapewniająca szybką i łatwą instalację.
  • Niska waga, ułatwiająca posadowienie we wszystkich miejscach instalacji.
  • Wiele standardowych konfiguracji przepływu powietrza i szeroki asortyment regulowanych podstaw dachowych, pasujących do wszystkich typów budynków.
  • Wspomagające opcje grzewcze dostępne wraz z inteligentnym sterowaniem, co umożliwia wybór najbardziej efektywnego sposobu wytworzenia ciepła z w oparciu o temperaturę zewnętrzną lub/oraz koszty energii.
  • Kontrola przepływu świeżego powietrza oraz zarządzanie Free coolingiem/heatingiem w celu zapewnienia zdrowych i komfortowych parametrów powietrza we wnętrzu.
  • Urządzenia dostępne są w następujących wersjach: > Pompa ciepła > Urządzenia o różnych źródłach zasilania łączą w sobie pompę ciepła z nagrzewnicą gazową