61 650 29 84
Hurtownia klimatyzacja wentylacja
Holder, 61-324 Poznań, ul. Sokalska 4
Menu Zamknij

Profil firmy

Firma

Początki firmy

Od momentu podpisania pierwszej umowy w 2004 roku z ogólnoświatową korporacją Haier, aktywność firmy nakierowana była przede wszystkim na dystrybucję urządzeń klimatyzacyjnych. Już w pierwszym roku współpracy, Holder otrzymał nagrodę za „Inspirującą współpracę, sukcesy w promowaniu i dystrybucji urządzeń klimatyzacyjnych Haier” oraz zdobył tytuł „Klienta Roku”.

 

Poszerzenie działalności

Osiągnięty sukces w sprzedaży klimatyzatorów, dość szybko skłonił zarządzających do wprowadzenia dodatkowej linii urządzeń, tym razem grzejących. Dzięki temu, w asortymencie pojawiły się nagrzewnice powietrza, promienniki oraz kurtyny powietrzne, które idealnie uzupełniają ofertę w okresie zimowym. Wymogi rynku i coraz szersze grono odbiorców z najróżniejszych branż sprawiły, że do oferty zostały wprowadzone nowe usługi a mianowicie wynajem sprzętu klimatyzacyjnego, grzewczego i osuszającego oraz projektowanie instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnych.

 

Dystrybucja

Obecnie Holder jest autoryzowanym dystrybutorem urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i grzewczych takich producentów jak Samsung, Panasonic, Fuji Electric, Fujitsu, LG Electronics, AUX,  Acson,  MDV, Caldo, Mitsubishi Heavy, Mitsubishi Electric, Uniflair, Rhoss, VTS, Forvent, Aermec, McQuay, IVT, Alphainnotec, Viessmann, Sial, Biemmedue, Itm Italia, Aqua-Air oraz Euroheat.

 

Kadra

Dzięki energicznemu, kreatywnemu i młodemu zespołowi, Holder stara się realizować każdy projekt zaproponowany przez inwestora. Wszyscy pracownicy z działu handlowego to ludzie ambitni, wykwalifikowani i twórczy a zarazem nadzwyczaj cierpliwi, życzliwi i co najważniejsze bardzo pomocni klientowi przy wyborze odpowiedniego produktu. Osoby z działu technicznego regularnie uczestniczą w szkoleniach, dzięki czemu mogą w coraz doskonalszy sposób wypełniać powierzone im zlecenia dotyczące instalacji, montażu oraz serwisu urządzeń.