61 650 29 84
Hurtownia klimatyzacja wentylacja
Holder, 61-324 Poznań, ul. Sokalska 4
Menu Zamknij

Pompy ciepła LG Therma V

Udostępnij!
Cena netto od
Zadzwoń i zapytaj:
61 650 29 84
Pompy ciepła LG Therma V
Pompy ciepła LG Therma V

Pompy ciepła LG Therma V, producent: LG Electronics


Jako produkt specjalnie stworzony w odpowiedzi na potrzeby rynku budowlanego (jako wspomaganie lub jako jedyne źródło ogrzewania budynku), Therma V doskonale sprawdzi się w jedno i wielorodzinnym budownictwie. Co więcej pompa ciepła woda-powietrze jest produktem przyjaznym środowisku naturalnemu , wykorzystującym dwa źródła energii – powietrze i słońce. Dodatkowo jej współczynik wydajności COP należy do najwyższych na rynku: do 4,5 (COP), co sprawia, że jest ona bardzo ekonomiczna.

LG Therma V

Ekonmiczny: Dzięki innowacyjnej technologii i wysokiej wydajności Therma V jest jednym z najtańszych systemów grzewczych na rynku!
Elastyczny: Proste rozwiązania instalacyjne nie wymagają przebudowy budynku.
Czysty: Therma V szanuje środowisko naturalne używając dwóch odnawialnych źródeł energii - słońca i powietrza - aby zredukować emisję CO2.
Inwestycja eco: Dzięki zastosowaniu energii odnawialnych, pompy ciepła umożliwiają konsumentowi uzyskanie ulg podatkowych.

WYDAJNOŚĆ ENERGETYCZNA

ZAAWANSOWANE WSPÓŁCZYNNIKI WYDAJNOŚCI DAJĄ WIĘKSZĄ OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII

Therma V umożliwia efektywne ogrzanie wnętrza domu lub apartamentu dzięki wykorzystaniu energii odnawialnej z powietrza na zewnątrz nawet kiedy temperatura jest niska. Dzięki połączeniu zasad pompy ciepła z technologią inwerterową LG, wydajność COP systemu Therma V waha się pomiędzy 4,1 a 4,5 co pozwala na uzyskanie ponad 4 kW energii cieplnej przy użyciu 1 kW energii elektrycznej. Dzięki temu zużycie energii jest rzeczywiście niższe niż w przypadku innych systemów grzewczych takich jak grzejniki elektryczne lub kotły działające na gaz lub olej.

LG Therma V