61 650 29 84FacebookTwitter
Klimatyzacja i wentylacja
Holder, 61-324 Poznań, ul. Sokalska 4
Menu Zamknij

Pompy ciepła LG Therma V

Udostępnij!
Cena netto od
Zadzwoń i zapytaj:
61 650 29 84
Pompy ciepła LG Therma V
Pompy ciepła LG Therma V

Pompy ciepła LG Therma V, producent: LG Electronics


Jako produkt specjalnie stworzony w odpowiedzi na potrzeby rynku budowlanego (jako wspomaganie lub jako jedyne źródło ogrzewania budynku), Therma V doskonale sprawdzi się w jedno i wielorodzinnym budownictwie. Co więcej pompa ciepła woda-powietrze jest produktem przyjaznym środowisku naturalnemu , wykorzystującym dwa źródła energii – powietrze i słońce. Dodatkowo jej współczynik wydajności COP należy do najwyższych na rynku: do 4,5 (COP), co sprawia, że jest ona bardzo ekonomiczna.

LG Therma V

Ekonmiczny: Dzięki innowacyjnej technologii i wysokiej wydajności Therma V jest jednym z najtańszych systemów grzewczych na rynku!
Elastyczny: Proste rozwiązania instalacyjne nie wymagają przebudowy budynku.
Czysty: Therma V szanuje środowisko naturalne używając dwóch odnawialnych źródeł energii - słońca i powietrza - aby zredukować emisję CO2.
Inwestycja eco: Dzięki zastosowaniu energii odnawialnych, pompy ciepła umożliwiają konsumentowi uzyskanie ulg podatkowych.

WYDAJNOŚĆ ENERGETYCZNA

ZAAWANSOWANE WSPÓŁCZYNNIKI WYDAJNOŚCI DAJĄ WIĘKSZĄ OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII

Therma V umożliwia efektywne ogrzanie wnętrza domu lub apartamentu dzięki wykorzystaniu energii odnawialnej z powietrza na zewnątrz nawet kiedy temperatura jest niska. Dzięki połączeniu zasad pompy ciepła z technologią inwerterową LG, wydajność COP systemu Therma V waha się pomiędzy 4,1 a 4,5 co pozwala na uzyskanie ponad 4 kW energii cieplnej przy użyciu 1 kW energii elektrycznej. Dzięki temu zużycie energii jest rzeczywiście niższe niż w przypadku innych systemów grzewczych takich jak grzejniki elektryczne lub kotły działające na gaz lub olej.

LG Therma VKlimatyzacja Samsung
Klimatyzacja
Samsung
Klimatyzacja LG
Klimatyzacja
LG
Klimatyzacja Daikin
Klimatyzacja
Daikin
Klimatyzacja Fujitsu
Klimatyzacja
Fujitsu
Klimatyzacja MDV
Klimatyzacja
MDV
Centrale wentylacyjne VTS
Centrale
wentylacyjne VTS
Wentylatory Venture Industries
Wentylatory Venture
Industries
Klimatyzatory Midea
Klimatyzatory
Midea
Kurtyny powietrzne Ferono
Kurtyny
Ferono
Nagrzewnice Master
Nagrzewnice
Master