61 650 29 84
Hurtownia klimatyzacja wentylacja
Holder, 61-324 Poznań, ul. Sokalska 4
Menu Zamknij

Klimatyzatory kubatorowe Uniflair MB

Udostępnij!
Cena netto od
Zadzwoń i zapytaj:
61 650 29 84
Klimatyzatory kubatorowe Uniflair MB
Klimatyzatory kubatorowe Uniflair MB

Klimatyzatory kubatorowe Uniflair MB, producent: Uniflair , model: XMA - XMF - XDA - XDF


Klimatyzatory kubatorowe Uniflair MB to kompletne systemy chłodzące gotowe do szybkiego wdrożenia w środowiskach IT i telekomunikacyjnych.

Uniflair MB to naścienna jednostka chłodząca instalowana poza klimatyzowanym pomieszczeniem lub przestrzenią, np. obudową na sprzęt telekomunikacyjny. Urządzenia te są całkowicie autonomiczne i dostarczane już po fabrycznym napełnieniu czynnikiem chłodniczym. Nie wymagają również zewnętrznego wymiennika ciepła. Instalacja może być przeprowadzona bardzo szybko i sprowadza się do podłączenia instalacji elektrycznej oraz montażu w miejscu docelowym. Urządzenie dostępne jest w konfiguracji z chłodzeniem darmowym i posiada napędzane silnikiem klapy pozwalające na wykorzystanie powietrza z zewnątrz do chłodzenia pomieszczenia IT.

Silniki o napędzie bezpośrednim

Niemal wyeliminowane obciążenie łożysk, co wydłuża czas eksploatacji. Umożliwia fabryczne wyważanie integralnego zespołu wentylatora/silnika, co zmniejsza drgania i przyspiesza rozruch.

Sterowanie z aktywną odpowiedzią

Monitoruje i aktywnie reguluje wydajność chłodniczą w celu zapewnienia prawidłowej temperatury powietrza zasysanego do serwerów. Sterownik mikroprocesorowy umożliwia monitorowanie działania i stanu urządzenia.

Nadmiarowe komponenty

Podzespoły systemu stanowiące potencjalne pojedyncze punkty awarii są zdublowane w celu zapewnienia wysokiej dostępności i niezawodności.