61 650 29 84
Hurtownia klimatyzacja wentylacja
Holder, 61-324 Poznań, ul. Sokalska 4
Menu Zamknij

Klimatyzacja, nagrzewnice - producenci

Klimatyzacja Samsung

Samsung

Urządzenia klimatyzacyjne są obecne w ofercie firmy Samsung od roku 1975. Samsung Electronics oferuje pełną gamę systemów klimatyzacji komfortu, bezpośredniego odparowania takich jak urządzenia ścienne serii RAC, CAC monosplit do zabudowy, układy multi FJM oraz rozbudowane systemy klimatyzacji ze zmiennym przepływem czynnika chłodniczego DVM.

Klimatyzacja LG Electronics

LG Electronics

Założona w 1958 roku firma LG Electronics Inc. (LG) to czołowy światowy producent oferujący nowatorskie technologie w dziedzinie urządzeń elektronicznych powszechnego użytku, sprzętu AGD oraz komunikacji mobilnej. Firma zatrudnia ponad 82 tysiące osób w ponad 110 oddziałach, w tym w 81 filiach na całym świecie. W 2007 roku obroty firmy osiągnęły poziom 44 mld USD*.

Klimatyzacja Acson

Acson

ACSON jest częścią jednej z najbardziej zaawansowanych technologiczne fabryk klimatyzatorów na świecie z siedzibą w Malezji. Wieloletnie doświadczenie doprowadziło markę do umocnienia swojej pozycji na światowym rynku klimatyzacji. Wysoka jakość klimatyzatorów ACSON zwróciła na siebie uwagę firmy Daikin, co przyczyniło się do partnerskiej współpracy obu firm.

Aerial

Aerial

AERIAL jest niemiecką firmą specjalizującą się w produkcji osuszaczy i dodatkowych urządzeń wspomagających ich pracę. Doświadczona kadra firmy stawia sobie za cel jej ciągły rozwój dla zapewnienia najlepszych warunków wytwarzania produktów najwyższej klasy. Wysoką i w pełni powtarzalną jakość wyrobów zapewniają bardzo dobrej jakości komponenty i odpowiedni system zarządzania produkcją.

Aermec

Aermec

Firma Aermec powstała w latach 60-tych mając ambicje produkować urządzenia klimatyzacyjne komfortu do pomieszczeń mieszkalnych. Obecnie urządzenia Aermec są synonimem klimatyzacji fabryk, biur a w szczególności domów. Dzięki dużemu zakresowi produkcji, który może sprostać wszystkie wymagania projektowe , Aermec jest największym producentem we Włoszech, Europie i krajach morza śródziemnego

Aspen

Aspen

Proponujemy Państwu szeroki asortyment wszelkiego typu pompek do skroplin oraz akcesoria klimatyzacyjne firmy Aspen Pumps. Części charakteryzują się wysoką jakością wykonania, niezawodną pracą oraz przystępną ceną. Wszędzie tam, gdzie wymagane jest ekonomiczne i bezawaryjne odprowadzanie skroplin, modele firmy Aspen Pumps stanowią najlepszą ofertę.

AUX

AUX

Firma AUX osiagająca poziom produkcji sięgający 3.5 mln jednostek, zatrudniająca przeszło 7.5 tyś. pracowników, jest jednym z trzech liderów azjatyckiego rynku klimatyzacyjnego. Obecnie AUX dysponuje najbardziej kompleksowym i nowoczesnym sprzętem oraz wysokiej klasy podzespołami, a nad zachowaniem odpowiedniego poziomu jakości urządzeń czuwają japońscy specjaliści.

Biemmedue

Biemmedue

Od ponad 25 lat Biemmedue produkuje trzy główne linie wyrobów: Arcotherm - pełna gama nagrzewnic powietrza: stacjonarne, przenośne, montowane na wózku i podwieszane, do podgrzewania powietrza nawet w najgorszych warunkach pogodowych; Arcodry - profesjonalne osuszacze powietrza do usuwania nadmiaru wilgoci; Arcomat - profesjonalne myjki ciśnieniowe.

Clima Gold

Clima Gold

Clima Gold oferuje nowoczesne systemy wentylacji i klimatyzacji obsługujące zarówno pomieszczenia ogólnego przeznaczenia tj. sklepy, biura, hale sportowe itp., jak również pomieszczenia o specjalnych wymaganiach tj. zakłady produkcyjne, laboratoria, szpitale, sale operacyjne, baseny itp.

Daikin

Daikin

W ofercie firmy Daikin znajdują się wszelkie urządzenia klimatyzacyjne niezbędne do stworzenia dobrej atmosfery w pomieszczeniach, począwszy od systemów wentylacji, poprzez klimatyzatory, a kończąc na zintegrowanych systemach zapewniających sprawny obieg powietrza w całych budynkach.

Desa

Desa

Firma DESA Poland Sp. z o.o. jest wschodnioeuropejskim oddziałem międzynarodowej, amerykańskiej firmy DESA International. Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji przenośnych urządzeń chłodzącychi grzewczych. Tradycja naszej firmy sięga lat sześćdziesiątych XX wieku. Obecna siedziba główna Desy International znajduje się w Bowling Green w stanie Kentucky, USA. Kolejne oddziały naszej firmy mają swoje placówki we Włoszech, Wielkiej Brytanii, Meksyku, Chinach i w Polsce.

Euroheat

Euroheat

Euroheat utrzymuje silną pozycję europejskiego lidera w branży nagrzewnic, ponieważ jest odważny nie tylko odwagą swoich projektantów, ale również kreatywny ich kreatywnością, która pozwala firmie na bycie o krok do przodu, o krok przed innymi. Dzięki temu Euroheat osiąga więcej. Jest obecny wszędzie tam, gdzie jego produkty znajdują szerokie zastosowanie oraz uznanie klientów.

Ferono

Ferono

Marka Ferono to czołowy producent urządzeń oraz akcesoriów z branży HVAC. Cechy wyróżniające markę Ferono, to doskonała jakość oraz nowoczesna technologia oferowanych produktów. W ofercie marki Ferono znajdują się: kurtyny powietrzne z nagrzewnicą elektryczną, z nagrzewnicą wodną, bez nagrzewnicy; wentylatory osiowe, wentylatory kanałowe.

Forvent

Forvent

Realizując główną strategię umacniania pozycji na rynku, w 2009 roku Forvent rozpoczął produkcję stalowych elementów wentylacji. Produkcja elementów wentylacji odbywa się w nowej hali produkcyjnej. Forvent dysponuje nowoczesnym parkiem maszyn firm: TORMEC, SPIRO INTERNATIONAL SA, RAS Reinhardt Maschinenbau GmbH. Nowoczesny park maszynowy umożliwia wyprodukowanie kilku tys. pozycji.

Frico

Frico

Firma FRICO AB - szwedzki producent urządzeń grzewczych oraz kurtyn powietrznych - istnieje od 1932 roku. Dzięki swej niezawodności i trwałości wyroby tego producenta zdobyły sobie uznanie na rynku polskim i europejskim. Solidność poparta 75 - letnim doświadczeniem to jeden z najlepszych fundamentów budujących trwałą pozycję tej marki na rynku.

Frigotec

Frigotec

W instalacjach chłodniczych i klimatyzacyjnych muszą być stostowane rury zgodnie z normą EN 12735-1. Dla tej aplikacji proponujemy rury serii Frigotec o wysokiej czystości wewnętrznej i zamkniętych końcówkach. Pełne palety wymiarowe są dostępne z naszych magazynów. Rury serii Frigotec mogą być również stosowane do przesyłania gazów technicznych.

Fuji Electric

Fuji Electric

Urządzenia Fuji Electric produkowane są przez japoński koncern Fuji Denki Sosetsu Co., Ltd., który wyodrębnił się z Fuji Electric Co., Ltd., pozostając w zależności kapitałowej. W oparciu o wysoką technologię i duże doświadczenie oraz prowadzone badania, wspierające ciągły rozwój, produkty Fuji Denki Sosetsu zyskały znakomitą reputację na całym świecie.

Fujitsu

Fujitsu

Fujitsu General przykłada wielką wagę do konstrukcji i możliwości urządzeń. Innowacyjne rozwiązania, wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesne technologie połączone z zaawansowanymi procesami sterowania zapewniają energooszczędność, funkcjonalność oraz niezawodność.Prosta konstrukcja i elastyczność konfiguracji pozwala skrócić procesy doboru, projektowania oraz instalacji do minimum.

Holder

Holder

Holder istnieje od 2004 roku i od samego początku kładzie bardzo duży nacisk na ciągły rozwój firmy. Poprzez innowacje, nowe produkty i usługi , odpowiednio dobraną kadrę, rozsądne podejście do biznesu oraz współpracę z partnerami i klientami, Holder zaliczany jest do czołówki firm z branży HVAC.

Immergas

Immergas

W 1964 roku we Włoszech powstała firma Immergas produkująca kotły gazowe. Nadrzędnym celem jaki wyznaczyli sobie twórcy nowej marki była najwyższa jakość produkowanych urządzeń grzewczych. Nabywcy szybko przekonali się, ze kotły z włoskim znakiem firmowym, niczym nie ustępują niemieckim odpowiednikom.

Kaisai

Kaisai

Klimatyzacja sygnowana marką Kaisai charakteryzuje się doskonałymi parametrami technicznymi potwierdzonymi licznymi certyfikatami w zakresie wydajności, bezpieczeństwa oraz ekologii. Produkcja urządzeń klimatyzacyjnych KAISAI wykorzystuje energooszczędną technologię inwerterową Toshiba, opartą na komponentach japońskich marek, co stanowi gwarancję niezawodności oraz ciągłą i stabilną pracę klimatyzatora.

Lennox

Lennox

Lennox Europe ma 3 zakłady w Europie. Fabryka w hiszpańskim Burgos o pow. 7000 m2, produkuje klimatyzatory kompaktowe, małe agregaty wody lodowej oraz zwarte klimatyzatory dachowe typu Rooftop. We Francji są 2 fabryki o pow.13000 m2 produkujące agregaty wody lodowej oraz zwarte klimatyzatory dachowe typu Rooftop. Dijon-Longvic koncentruje się wyłącznie na klimatyzatorach typu Rooftop, zaś Lyon-Mions produkuje małe rooftopy i agregaty wody lodowej.

Linde

Linde

Linde to największy na świecie koncern, zajmujący się produkcją i dystrybucją gazów oraz technologii gazowych, a także budową instalacji przemysłowych. Po połączeniu z brytyjską firmą BOC koncern jest obecny w 100 krajach świata, generując obroty ponad 12 mld euro.

Nagrzewnice Master

Master

Marka Master jest obecnie najbardziej rozpoznawalną marką wśród przenośnych nagrzewnic powietrza na całym świecie.Ponad 50 lat doświadczenia, doskonała znajomość potrzeb Klientów oraz umiejętność dopasowania oferty do wymagań poszczególnych segmentów rynku sprawiają, że produkty Master są cenione wśród profesjonalistów.

MDV

MDV

Firma Midea powstała w 1968 roku i od kilkunastu lat jest wiodącym producentem urządzeń klimatyzacyjnych oraz sprzętu gospodarstwa domowego. Midea specjalizuje się w produkcji klimatyzatorów, lodówek, zmywarek, kuchenek mikrofalowych, wentylatorów, odkurzaczy, itp. Midea jest największym na świecie producentem wentylatorów a w produkcji urządzeń klimatyzacyjnych należy do światowej czołówki.

Klimatyzacja Midea

Midea

Mistral

Mistral

Produkcja Mistral obejmuje 26 typów rekuperatorów, co pozwala na dopasowanie ich do różnych systemów wentylacyjnych i różnych warunków pracy. W ofercie Mistrala są rekuperatory zaprojektowane specjalnie do małych obiektów - centrale mini, a także przeznaczone do hal, biurowców, sklepów, pubów i basenów. Szczególną uwagę firma poświęca centralom przeznaczonym do domów jednorodzinnych.

Mitsubishi Electric

Mitsubishi Electric

Mitsubishi Electric to jedno z najpoważniejszych wielonarodowych przedsiębiorstw z produkcją zlokalizowaną w różnych miejscach świata. Korporacja zaopatruje swych klientów na całym świecie w szeroką gamę produktów, począwszy od artykułów handlowych i produktów przemysłowych, aż po współczesną sztukę. W Niemczech Mitsubishi Electric systematycznie rozwija swoją działalność, jako jeden z europejskich liderów w dziedzinie technologii klimatyzacji.

Munters

Munters

Munters funkcjonuje w oparciu o dwa działy: Dział Osuszaczy (DH) i Dział HumiCool. Usługi są świadczone na rzecz klientów w różnych branżach, m.in. ubezpieczeniowej, usług komunalnych, spożywczej, farmaceutycznej i przemysłu elektronicznego. Produkcja i sprzedaż są prowadzone za pośrednictwem spółek Grupy w 30 krajach. Grupa zatrudnia ok. 2.200 pracowników. Akcje Munters są notowane na giełdzie skandynawskiej OMX Nordic Exchange.

Olefini

Olefini

Wszystkie kurtyny powietrzne Olefini są starannie testowane. Każde jednostkowe urządzenie jest sprawdzane pod względem bezpieczeństwa działanian i trwałości. Dla kurtyn powietrznych wyodrębnionych jest ponad 20 parametrów testowych: przeciążenie silnika i grzałek, wyważanie wentylatora, poziomy glośności i wibracji, trwałość części elektrycznych i wiele innych.

Panasonic

Panasonic

Panasonic Corporation jest jednym z największych producentów elektroniki konsumenckiej i przemysłowej na świecie. Zatrudnia ponad 300 000 osób i wytwarza około 15 000 rodzajów produktów sprzedawanych na całym świecie.

Salda

Salda

UAB „SALDA“ - litewski producent , oferujący praktycznie większość urządzeń wentylacyjnych dostępnych na świecie. Kanały spiro, przepustnice, filtry kanałowe, wentylatory dachowe, kanałowe (okrągłe, prostokątne, wytłumione), nagrzewnice kanałowe, tłumiki kanałowe, centrale rekuperacyjne oraz własną elektronikę oraz sterowanie.

Secura

Secura

The Condensate Removal System Secura-Split® XS 5000 has been developed especially for Minisplit wall-hung air conditioners with a cooling capacity of up to 10 kW. It can, however, also be used for other types of air conditioners such as ceiling-mounted units.

Sonniger

Sonniger

SONNIGER to europejski dostawca nowoczesnych, ekologicznych i optymalnie dobranych urządzeń do ogrzewania przemysłowego. Jesteśmy generalnym dystrybutorem nagrzewnic gazowych firmy APEN GROUP - największego europejskiego producenta i lidera w zakresie technologii nagrzewnic gazowych. W naszej ofercie znajdują się także przemysłowe kurtyny powietrzne SONNIGER GUARDPRO.

Toshiba

Toshiba

Toshiba to japońska technologia oraz urządzenia, które cechują innowacyjność, bezpieczeństwo, komfort i wygoda i cieszą swych użytkowników już od ponad 50 lat. Toshiba to zaawansowana technologia, najnowocześniejsze systemy filtracyjne, zgodność ze środowiskiem oraz wysoka wydajność

Uniflair

Uniflair

UNIFLAIR - jest liderem na rynku urządzeń klimatyzacji precyzyjnej, ponad trzydziestoletnie doświadczenie stawia firmę UNIFLAIR w czołówce światowych dostawców sprzętu do pomieszczeń: Data Center. Serwerowni, Pomieszczeń UPS, Wszelkich pomieszczeń technicznych, Laboratoriów.Kontenerów telefonicznych, Centrali telefonicznych

Venture Industries

Venture Industries

Frma Venture Industries Sp. z o.o. od 1990 roku jest obecna na rynku branży wentylacyjnej, gwarantując wysoki poziom obsługi handlowej w przyjaznej dla klienta atmosferze. Zamierzamy w najbliższych latach osiągnąć pozycję czołowego dostawcy i producenta urządzeń wentylacyjnych na rynku polskim.

VTS

VTS

Przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii VTS tworzy i wdraża innowacyjne rozwiązania dla dowolnych obiektów przemysłowych, placówek handlowych i hoteli. Już od 20 lat VTS dostarcza doskonałą atmosferę ludziom w 19 krajach świata. Jest międzynarodową firmą z europejskimi korzeniami i tradycjami niezawodnej jakości. Uważnie przygląda się rynkowi i szybko reaguje na jego zmiany.