61 650 29 84
Hurtownia klimatyzacja wentylacja
Holder, 61-324 Poznań, ul. Sokalska 4
Menu Zamknij

Jednostki wewnętrze kasetonowe DPM 4-kierunkowe Samsung Mini

Udostępnij!
Cena netto od
3669.00 zł
Jednostki wewnętrze kasetonowe DPM 4-kierunkowe Samsung Mini
Jednostki wewnętrze kasetonowe DPM 4-kierunkowe Samsung Mini

Jednostki wewnętrze kasetonowe DPM 4-kierunkowe Samsung Mini, producent: Samsung , model: AC-MNNDKH

Dostępne modele:

Model
Wydajność chłodnicza / grzewcza (kW)
Cena netto (zł)
AC035MNNDKH/EU 3,5 / 4,0
3669.00
AC052MNNDKH/EU 5,0 / 5,5
4279.00
AC060MNNDKH/EU 5,8 / 7,0
4099.00
AC071MNNDKH/EU 6,8 / 7,5
4159.00


Klimatyzator Mini 4Way Cassette to idealny wybór w przypadku wąskich sufitów. Smukła i kompaktowa konstrukcja zapewnia szybką i łatwą instalację, niezależnie od kształtu pomieszczenia. Nasz niewielki, ale wydajny klimatyzator jest wyposażony w regulację prędkości wentylatora, co pozwala utrzymywać wymaganą temperaturę w pomieszczeniu.

Oprócz zapewniania użytkownikowi maksymalnego komfortu, klimatyzator doskonale komponuje się z przestrzenią biurową, dzięki czemu środowisko pracy staje się przyjemne, komfortowe i atrakcyjne.

Idealne, kompaktowe rozmiary
Montaż klimatyzatora Mini 4Way Cassette można wykonać w łatwy sposób. Ten kompaktowy klimatyzator pasuje do standardowego modułu sufitowego o wymiarach 600 x 600. Nie są wymagane żadne dodatkowe przeróbki budowlane i skraca się czas prac przygotowawczych, co pozytywnie wpływa na koszty w firmie.

Tryb autodiagnostyki
Tryb autodiagnostyki klimatyzatora natychmiast ostrzega użytkowników o wystąpieniu ewentualnych usterek. Kod błędu oraz wskaźnik LED umożliwiają szybkie rozpoznanie problemu przez techników, co pozwala skrócić czas naprawy. Dzięki temu trybowi można zapewnić efektywniejsze i oszczędniejsze działanie instalacji w firmie.

Regulacja prędkości wentylatora
Dzięki możliwości regulacji prędkości wentylatora do wysokości sufitu klimatyzator Mini 4Way Cassette można dostosowywać do potrzeb firm. Dzięki modyfikacji segmentowego przełącznika dwustanowego (DIP) w obudowie dwurzędowej na płytce drukowanej klimatyzatora zwiększyła się wydajność urządzenia, a świeże powietrze może docierać do wszystkich części pomieszczenia, zapewniając równomierny rozkład temperatur.

Automatyczny nadmuch dookólny
Klimatyzator jest wyposażony w innowacyjny układ równomiernej dystrybucji zimnego i ciepłego powietrza przy minimalnym poziomie hałasu. Wydajny system zapewnia dokładne klimatyzowanie różnego rodzaju pomieszczeń.