61 650 29 84
Hurtownia klimatyzacja wentylacja
Holder, 61-324 Poznań, ul. Sokalska 4
Menu Zamknij

Informacje dla dostawców

Dystrybucja

Współpraca z firmą Holder

Rozpoczęcie współpracy z firmą Holder  to szansa zarówno dla nowych początkujących dostawców by w bardzo szybkim tempie  zaistnieć na rynku HVAC jak i dla obecnych na rynku doświadczonych dostawców planujących rozwój swojej sieci sprzedaży bez angażowania dodatkowych środków w nowe struktury oraz kadry.

Holder jest  tzw. centralą zakupów dla ciągle powiększającej się sieci firm instalacyjnych i handlowych w całym kraju. Obecnie w Polsce działa ponad 100 punktów sprzedających  produkty z oferty firmy Holder.

Holder wciąż chętnie rozmawia z nowymi importerami lub producentami, którzy w obliczu konkurencyjnego rynku będą w stanie zapewnić jak najwyższą jakość  dostarczanych produktów oraz ich 100 % dostępność. W zamian oferujemy stabilną i długoterminową współpracę.

Zainteresowane firmy mogą złożyć propozycje współpracy korzystając z formularza kontaktowego. Oferty trafią bezpośrednio do Szefów Produktu, odpowiedzialnych za konkretny asortyment. Decyzja o podjęciu współpracy następuje dość szybko, zaraz po przeanalizowaniu oferty oraz stwierdzenia faktu czy mieści się ona w ramach przyjętej Holder strategii handlowej i asortymentowej.