61 650 29 84FacebookTwitter
Klimatyzacja i wentylacja
Holder, 61-324 Poznań, ul. Sokalska 4
Menu Zamknij

Informacje dla dostawców

Dystrybucja

Współpraca z firmą Holder

Rozpoczęcie współpracy z firmą Holder  to szansa zarówno dla nowych początkujących dostawców by w bardzo szybkim tempie  zaistnieć na rynku HVAC jak i dla obecnych na rynku doświadczonych dostawców planujących rozwój swojej sieci sprzedaży bez angażowania dodatkowych środków w nowe struktury oraz kadry.

Holder jest  tzw. centralą zakupów dla ciągle powiększającej się sieci firm instalacyjnych i handlowych w całym kraju. Obecnie w Polsce działa ponad 100 punktów sprzedających  produkty z oferty firmy Holder.

Holder wciąż chętnie rozmawia z nowymi importerami lub producentami, którzy w obliczu konkurencyjnego rynku będą w stanie zapewnić jak najwyższą jakość  dostarczanych produktów oraz ich 100 % dostępność. W zamian oferujemy stabilną i długoterminową współpracę.

Zainteresowane firmy mogą złożyć propozycje współpracy korzystając z formularza kontaktowego. Oferty trafią bezpośrednio do Szefów Produktu, odpowiedzialnych za konkretny asortyment. Decyzja o podjęciu współpracy następuje dość szybko, zaraz po przeanalizowaniu oferty oraz stwierdzenia faktu czy mieści się ona w ramach przyjętej Holder strategii handlowej i asortymentowej.

Klimatyzacja Samsung
Klimatyzacja
Samsung
Klimatyzacja LG
Klimatyzacja
LG
Klimatyzacja Daikin
Klimatyzacja
Daikin
Klimatyzacja Fujitsu
Klimatyzacja
Fujitsu
Klimatyzacja MDV
Klimatyzacja
MDV
Centrale wentylacyjne VTS
Centrale
wentylacyjne VTS
Wentylatory Venture Industries
Wentylatory Venture
Industries
Klimatyzatory Midea
Klimatyzatory
Midea
Kurtyny powietrzne Ferono
Kurtyny
Ferono
Nagrzewnice Master
Nagrzewnice
Master