61 650 29 84
Hurtownia klimatyzacja wentylacja
Holder, 61-324 Poznań, ul. Sokalska 4
Menu Zamknij

Działalność

Firma

Czym zajmuje się Holder?

Działalność firmy Holder podzielona jest na cztery główne gałęzie:

  • Hurtownia Klimatyzacyjna, Wentylacyjna i Instalacyjna
  • Wykonawstwo i Inwestycje
  • Projektowanie Instalacji Klimatyzacyjnych i Wentylacyjnych
  • Wynajem klimatyzatorów, nagrzewnic i osuszaczy.

Hurtownia

Firma Holder dzięki długoletniej współpracy ze sprawdzonymi producentami oraz importerami urządzeń z branży klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i grzewczej może zaproponować najbardziej korzystne warunki dla firm instalacyjnych i handlowych stając się tym samym głównym a czasami jedynym dostawcą takich produktów jak klimatyzatory, systemy klimatyzacyjne, agregaty wody lodowej, klimakonwektory, rooftopy, urządzenia klimatyzacji precyzyjnej, akcesoria do klimatyzacji, rekuperatory, kurtyny powietrzne, nagrzewnice powietrza, kotły i grzejniki oraz osuszacze.

› Zobacz więcej o Hurtowni

Wykonawstwo i Inwestycje

Długoletnia obecność w branży sprawiła, iż firma Holder oprócz dostarczania samych urządzeń na inwestycje, postanowiła zająć się również organizacją ich montażu i serwisu. Posiadając  bardzo szeroką grupę odbiorców w postaci mniejszych i większych  firm instalacyjnych rozmieszczonych w całej Polsce, Holder może poprowadzić od kilku do nawet kilkudziesięciu montaży i serwisów dziennie. A wszystko to z zachowaniem najlepszej jakości wykonywanych usług oraz gwarancją najlepszej ceny na rynku.

Zobacz więcej o Wykonawstwie i Inwestycjach

Projektowanie

Duże inwestycje wymagają dokładnego przeliczenia zapotrzebowania na chłód, ciepło i świeże powietrze w  budynku, następnie odpowiedniego doboru urządzeń, właściwego rozmieszczenia całej instalacji, a wszystko to przy zachowaniu wszelkich norm i przepisów prawa budowlanego. Nie byłoby to możliwe bez żmudnej i dokładnej pracy najlepszych projektantów z branży instalacyjnych, z usług których możecie Państwo skorzystać kontaktując się z firmą Holder.

› Zobacz więcej o Projektowaniu

Wynajem

Z biegiem czasu coraz więcej firm- przede wszystkim budowlanych- zaczęło dochodzić do wniosku, że są pewne grupy urządzeń z których korzysta się tylko przez kilka tygodni lub miesięcy w całym roku. Resztę czasu urządzenia te stoją nieużywane i niszczeją zajmując tylko miejsce w magazynie. Wychodząc naprzeciw wymaganiom tychże klientów Holder stworzył dział wynajmu klimatyzatorów do zapleczy budowlanych, nagrzewnic do ogrzewania budów zimą oraz osuszaczy znacznie przyspieszających odprowadzenie wilgoci w nowo postawionych budynkach.

› zobacz więcej o Wynajmie